Hakkımızda

Uluslararası taşımacılık sektöründeki 35 yıllık deneyimi, kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışı, eğitimli ve profesyonel kadrosu ile Türkiye ve Balkan ülkeleri arasındaki komple ve parsiyel karayolu taşımacılığında “özenle, güvenle” hizmet vermektedir.

Müşterilerine yatırım harcaması yaptırmadan ürettikleri ya da sattıkları malları istedikleri yerlere, istedikleri zamanda ulaştırmayı hedeflemiştir. Tedarik zincirindeki dağıtım, depolama, ulaştırma, stoklama, gümrükleme gibi tüm halkaları birbirinden ayırmadan bütünlük içinde yerine getirmeyi hedefleyen Taşdemir Lojistik; bu hizmet için takım ruhu ile çalışan profesyonel bir kadro oluşturmuştur. Böylece müşterinin zaman ve kaynak israfını ortadan kaldırmayı hedeflemiştir.

Misyonumuz

Hedefi, 35 yıllık deneyim ve yakından takip edilen teknolojik gelişmelerin uygulanmasıyla ulaşılan liderlik konumunu sürdürmek ve müşteriyi stratejik bir ortak olarak gören bir anlayışla, kusursuz hizmete devam etmektir.

Vizyonumuz

Vizyonunu, Müşteri Memnuniyeti, Güvenilirlik,Yenilikçilik, Dinamizm, Verimlilik
Takım Ruhu İle Çalışmak olmak üzere 6 ana başlıkta belirlemiştir.

Bize Ulaşın

Sorunsuz ve hızlı bir hizmet sunmayı amaçlayan Taşdemirler Lojistik, taşımacılık ve Depolama sektöründeki bilgi ve deneyimlerini müşterileriyle buluşturmayı bekliyor.
× Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?