Karayolu Taşımacılığı

0 (850) 307 44 34 numaralı telefondan 7/24 bizlere dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz, destek ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz.
Sunmuş olduğumuz hizmetlerin tamamında koşulsuz müşteri memnuniyeti garanti ediyoruz.

Malların ve yüklerin hızlı ve güvenilir bir şekilde A noktasından B noktasına taşınmasına taşımacılık denir.

Taşımacılık yurtiçi ve yurtdışı olmak üzere iki kısma ayrılır. Yurtiçi taşımacılık ülkemizde her yere transfer olan yüklerin taşınmasıdır. Yurtiçi taşımacılık konusu aslında teknolojini artması ve en önemlisi E-ticaretin artması ile yoğunluk kazanmaktadır. Yurtiçinde taşımacılık havadan ve karadan yapılabilmektedir. Genellikle karadan yapılan taşımacılık işi ülkemizin bir noktasından diğer noktasına 1-2 günde ulaşılabilmektedir.

Ülkemizde yurtiçi taşımacılık konusunda her şey taşınabilmektedir. E-ticaret siteleri için kargo araçları, eşya taşımacılığı için büyük kamyon ve tır taşımacılığı, özel yükleri taşımak için özel araçlar, gıda, tekstil, yedek parça ve ham madde taşımacılığı için ayrı ayrı araçlarla taşımacılık yapılmaktadır. Ülkemizdeki lojistik desteği sağlamak için bu ve bunun gibi araçlara sahip olmalısınız. Aynı zaman da bu malların depolanması ve depodan hızlıca çıkması gerekmektedir.

Mallar ve depoların barınabilmesi için mutlaka büyük depo ve depo raf sistemine ihtiyaç vardır. Tam bu noktada devreye giren Taşdemir Lojistik firmamız mallarınızın depolanması, muhafaza edilmesi ve depodan hızlı çıkabilmesi için özel hizmet vermektedir. Ülkemizde gelişen E ticaret ve taşıma işi nedeniyle bu sektörün Lojistiğini sağlamak adına önemli yatırımlar yapmaktayız ve yapıyoruz.

Büyük depo ve hangarlarımızda ürünleriniz konteynırlara yüklenerek depolanmaktadır. Depolanan bu ürünler yurtiçinde gitmesi gereken noktaya gitmesi için hızlıca da hazırlanabilir. Mallarınız depolarımızda araçlara hızlıca yüklenmesi için forklift ve vinçler yardımı ile yapılmaktadır. Sunduğumuzu bu hizmetler doğrultusunda ülkemizin Lojistik ve depolama hizmetlerini sunmaktayız.

Mallarınızın depolama konusunda Lojistik destek almak isteyen firmalar için Taşdemir Lojistik her zaman hizmetinizdedir. Verdiğimiz bu hizmetleri gelişimi için her gün çok çalışmaktayız. Profesyonel ekibimizden hemen destek almak için hemen iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz.

Karayolunu kullanarak yapılan taşımacılık türüne karayolu taşımacılığı denir. Türkiye’den genellikle Avrupa ülkelerine taşımacılık hizmeti sağlarken karayolu taşımacılığını tercih ederiz. Karayolu taşımacılığı ile taşımacılığı gerçekleştirilen eşyalar hızlı bir şekilde teslim edilebilmektedir.

Farklı sebeplerden dolayı yurt dışına taşınmak zorunda kalan insanlar genellikle taşınmak yerine orada yeni eşyalar almayı hesaplar lakin birçok ülkede bu tür bir hareket çok pahalıya mal olmaktadır. Yurt dışına taşınırken evinizin eşyalarını yanınızda götürmeniz için karar verirken yurt dışında geçireceğiniz süreyi göz önünde bulundurmanız kararınızı kolaylaştıracaktır.

× Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?